Yönetim Kurulu ve Mütevelli Heyeti

Doğan Ömer Özyiğit

Yönetim Kurulu Başkan

1954 yılında Istanbul'da doğan Sayın Doğan Ö.ÖZYİĞİT, Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra çeşitli kuruluşlarda üst düzey yönetici olarak görev yapmıştır.

Hüseyin Natık Kişioğlu

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

1960 yılında Elazığ'da doğan Sayın Hüseyin N. KİŞİOĞLU, Üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesinde tamamlamıştır. Çeşitli kuruluşlarda yönetici olarak görev yapmıştır.

Ferudun Fer

Üye

1954 yılında Manisa'da doğan Sayın Ferudun Fer, İTÜ Gemi İnşaatı eğitimini tamamladıktan sonra çeşitli kuruluşlarda uzun süre görev yapmıştır.

Hasan Balaban

Üye

1954 yılında Saray’da doğan Sayın Hasan Balaban, muhtelif pazarlama, medya ve basın kuruluşunda yöneticilik görevi üstlenmiş son olarak Yeniçağ medya grubunda koordinatörlük görevini yürütmüştür.

İlhan Özbek

Üye

1962 yılında İstanbul'da doğan Sayın İlhan Özbek orta öğrenimini Saint-Michel lisesinde, yüksek öğrenimini Marmara Üniversitesi Fransız dili ve Edebiyatı bölümünde yaptı.1980 yılından bu yana et ve süt sektöründe üretim ve pazarlama yapan aile şirketinin ortağı ve Genel Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Tanju Kaynarsoy

Üye

1965 yılında İstanbul’da doğan Sayın Tanju Kaynarsoy, İstanbul Üniversitesi Antropoloji bölümünü bitirdi. Pazarlama İletişimi konusunda yöneticilik ve danışmanlık yaptı. İstanbul Üniversitesi( S.B.M.Y.O’da ve Özel Üniversitelerde seminerler ve dersler vermeye 20 yıldır devam etmektedir.

Sündüs Arıtan

Üye

1945 yılında Ezine’de doğan Sündüs ARITAN, yüksek öğretimini Pre Historya ve Arkeoloji alanında tamamladıktan sonra ticaret hayatına atılmıştır.

Abdullah Mithat Bekan

Ahmet Kamil Ekşinozlugil

Ali Muhittin Arel

Ahmet Burak Helvacıoğlu

Aytül Örnek

 

Ayşe Uslu

Aziz Benayat

Cafer Levent Karataş

Canel Başer

Doğan Ömer Özyiğit

Efe Can Gürcan

 

Ferudun Fer

Güleser Koçak

Günel Başer

Halil Yalçın Kayalı

Hasan Balaban

Hüseyin Natık Kişioğlu

İlhan Özbek

İsmail Hakkı Öner

İsmail Remzi Tözün

Mustafa Gönen

Mücahit Atmanoğlu

Nurban Arel

Osman Can Özbek

Osman Naci Endem

Osman Türkcan Arıtan

Ömer Kuran

Ömer Lütfi Dinler

Tolga Hasanbeşeoğlu

 

Şeref Aktaş

Sündüs Arıtan

Suat Eren Özyiğit

Tanju Kaynarsoy

Türkan Helvacıoğlu

Yaşar Taşkıran

Zehra Ferah Kişioğlu

YÖNETİM KURULU

 

MÜTEVELLİ HEYETİ

 

YUKARI